Balicka Lifting

Najczęstszym problemem z jakim zgłaszacie się Panie do naszej kliniki jest problem opadających policzków, obwisłej skóry wokół ust (tzw. chomików), oraz utraty objętości i sprężystości starzejącej się skóry. Aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom wraz z zespołem stworzyłam specjalny, unikalny system zabiegów, który w połączeniu z dermo-kosmeceutykami odmieni w sposób spektakularny Wasz wygląd.

Praca przebiega etapowo, w ciągu kilku spotkań przeprowadzamy zabiegi głębokiego nawilżania skóry oraz biostymulacji, następnie stosujemy Termolifting oraz Radiofrekwencję. W trzecim etapie wykonujemy wolumetrię z użyciem kwasu hialuronowego, oraz w razie potrzeby lifting z użyciem nici haczykowych. Do wyboru macie Panie (i Panowie) 2 opcje

  • Balicka Lifting połączenie kwasu hialuronowego (volumetria) termoliftingu i radiofrekwencji
  • Balicka Princess Lifting połączenie kwasu hialuronowego, termoliftingu, radiofrekwencji oraz nici haczykowych

Do każdego programu otrzymujecie Państwo zestaw dermoceutyków z komórkami macierzystymi dla podtrzymania efektów kuracji.

Oczywiście wszystkie te zabiegi można wykonać pojedynczo, jednakże jeśli zdecydujecie się Państwo na program Balicka Lifting oszczędzacie nawet kilka tysięcy złotych!!

Jest to jedyny unikatowy program terapeutyczny łączący wiele technik zabiegowych i dermoceutyków, wszystko po to, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt.