Oczyszczanie wodorowe skóry

Na czym polega zabieg HYDRANOVA?

Generator wodoru w urządzeniu jest produkcji koreańskiej, działa od momentu włączenia urządzenia, utrzymanie stałej temperatury wody między 35 a 40 stopni Celsjusza sprawia, że elektroliza wody zachodzi na stabilnym i stałym poziomie, a oczyszczanie skóry z sebum i tłuszczów jest równomierne i niezwykle skuteczne.

Efekty zabiegu

  • normalizacja wydzielania sebum
  • usunięcie widocznych zaskórników
  • blask i zdrowy koloryt
  • nawilżenie

Cechy urządzenia

Głowica plazmy
Dezynfekuje skórę, usuwa bakterie, grzyby, wirusy, a także roztocza. Działa antyseptycznie, uspokaja reaktywną i podrażnioną skórę. Przyczynia się także do szybszego gojenia się ran, stanów zapalnych i zwężania porów skóry.

Głowica bio prądów
Prądy wykazują silne działanie antyoksydacyjne, usuwają metale ciężkie z powierzchni skóry, a także wprowadzają składniki aktywne z serum w głębokie warstwy skóry. Prądy wykonują mikromasaż, relaksują mięśnie, a także poprawiają ich napięcie.

Głowica oczyszczania wodorowego
Zastosowanie nowoczesnej technologii obiegu podciśnieniowego wody usuwa martwy naskórek i dogłębnie oczyszcza Głowica plazmy skórę na poziomie komórkowym.

Zdjęcia

Oczyszczanie wodorowe skóry HYDRANOVAOczyszczanie wodorowe skóry HYDRANOVAOczyszczanie wodorowe skóry HYDRANOVAOczyszczanie wodorowe skóry HYDRANOVA