Scarlet RF

Nasza skóra z wiekiem traci kolagen, podstawowy składnik, który odpowiedzialny jest za jej zprężystość i elastyczność. Staje się cieńsza i coraz bardziej wiotka.

Radiofrekwencja mikroigłowa, spektakularny zabieg liftingujący, jest to połączenie radiofrekwencji ( fal radiowych) z systemem mikronakłuwania. Fale radiowe i nakłuwanie oddziałują zarówno na naskórek jak i na skórę właściwą . Głębokość nakłuwania jest ściśle kontrolowana i wynosi od 0,5 mm do 3,5 mm. Taka synergia działań pozwala na stymulowanie skóry do naprawy oraz pobudzenie komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Już po jednym zabiegu widoczna jest poprawa elastyczność i jędrność skóry.

Zabieg doskonale sprawdza się szczególnie w delikatnych obszarach twarzy takich jak okolice ust i oczu (zwłaszcza obwisłe powieki). Efekt finalny zabiegu jest zachwycający.

Radiofrekwencja mikroigłowa przywraca skórze doskonały wygląd, poprawia i podnosi owal twarzy, spłyca zmarszczki oraz wyrównuje koloryt naszej skóry, rozjaśnia i rozświetla. Doskonale sprawdza się w terapii blizn skóry potrądzikowej, jak również w niwelowaniu rozstępów na ciele.

Zabieg jest nieinwazyjny, można wykonywąc go przez cały rok. Jego atutem jest również szybki okres rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, ten efekt utrzymuje się do 3 godzin, ewentualny obrzęk do 24 godzin.

Wskazania

  • wiotkość skóry
  • rozszerzone pory
  • blizny potrądzikowe, pooparzeniowe
  • rozstępy
  • nadmiar skóry na powiekach
  • nadpotliwość

Zdjęcia

Scarlet RF