Modelowanie i powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest jednym z częściej wykonywanych zbiegów w naszym gabinecie. Współczesne kanony piękna promują pełne, zadbane i nawilżone usta, które stają się synonimem zmysłowości i nadają twarzy wyrazistość. Za pomocą zastrzyku można również skorygować asymetrię warg, wyrównać ich koloryt, nadawać pożądany kształt, unieść opadające kąciki ust, zniwelować drobne zmarszczki. Dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta pozwala uniknąć efektu przerysowania.

Kwas hialuronowy ma właściwości wiązania wody, dlatego preparaty na jego bazie znacząco zwiększają objętość ust, dzięki czemu można nadać im wymarzony kształt i poprawić kontury. Substancja stymuluje też komórki do produkcji naturalnego kolagenu i poprawia ich nawilżenie.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Zabieg trwa tylko kilkanaście minut i po właściwym znieczuleniu jest niezbyt bolesny. Kwas hialuronowy wstrzykuje się za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Następnie rozprowadza się preparat po całym obszarze i delikatnie modeluje usta.

Efekty estetyczne będą widoczne od razu. Dzięki zabiegowi usta nabiorą zmysłowego charakteru, będą bardziej atrakcyjne i ponętne. Bezpośrednio po aplikacji oraz przez kilka kolejnych dni może utrzymywać się obrzęk. Zalecamy wtedy stosować ciepłe okłady, smarować usta maścią z witaminą E oraz żelem z arniką. Po kilku dniach usta wracają do pierwotnie nadanego kształtu. Efekty wypełnienia mogą utrzymywać się do 12 miesięcy.

Zachęcamy do powiększania ust w oparciu o naszą autorską metodę Glow Lips, która działa kompleksowo – nawilża, wygładza, wypełnia, liftinguje i podbija kolor.

Zdjęcia

Zabieg wypełniaczeZabieg wypełniaczeZabieg wypełniaczeZabieg wypełniaczeZabieg wypełniaczeZabieg wypełniaczeZabieg wypełniacze